Fundacja Baran Cycling

2013.03.10Przygotowania do sezonu idą pełną parą. Mimo, ze pogoda wyjątkowo nie sprzyja kolarzom to od początku roku mam już za sobą ponad 150 godzin treningów (rower + siłownia) i nie licząc drobnego przeziębienia w połowie miesiąca, wszystko idzie zgodnie z planem. Moje zaangażowanie zostało dostrzeżone i docenione przez Fundację Baran Cycling, która postanowiła wspierać moją pasję w nadchodzącym sezonie.

Jest to organizacja powstała pod koniec ubiegłego roku w Kraśniku, mająca na celu przede wszystkim pomaganie młodym talentom oraz organizację imprez sportowych. W tym roku najważniejszą z nich będzie Nutrend Cross Duathlon, który odbędzie się 30 czerwca w Kraśniku Fabrycznym. Fundacja oprócz własnej drużyny, która promować ma markę Baran Cycling wspiera (głównie zaopatruje w profesjonalne suplementy) wybranych zawodników z Lubelszczyzny.

W tym miejscu pragnę podziękować Grzegorzowi Baranowi, prezesowi Fundacji Baran Cyling (który sam także bierze udział w wyścigach) za zaufanie i zaoferowaną pomoc. Jestem pewien, że będzie to owocna współpraca :) Silnie zmotywowany wkraczam więc w ostatnią fazę treningów, a pierwszy sprawdzian formy już za trzy tygodnie w Daleszycach, będzie się działo!