O mnie

Zazwyczaj jak ktoś ma stronę to ma taką zakładkę „O mnie” czy coś w tym stylu, no to ja też mam. To ja na zdjęciu, jestem szczupły (to nie to samo co chudy chociaż podobno chudy też jestem), więc zdjęcie też jest takie bardziej wysokie niż szerokie. Lubię jeździć na rowerze i jeszcze parę innych rzeczy, ale strona jest raczej o jeżdżeniu o rowerze, więc nie będę o reszcie pisał, poza tym to i tak jest nieistotne, zresztą w ogóle mało co jest istotne.

Jeśli po przeczytaniu pierwszego akapitu nie zacząłeś mnie nie lubić to jeszcze wszystko przed Tobą, nie od razu Rzym zbudowane, ale jak wiadomo wszystkie drogi do niego prowadzą.

Dla lubiących różne statystyki to urodziłem się w latach ’80, mam 5’11 wzrostu (żeby nie zaokrąglać i nie dodawać nic po przecinku to tak jest ładniej), reprezentuję nieistniejącą już drużynę MetroBikes.pl, czy z dumą to nie wiem, ale na pewno z sentymentu i dlatego, że jestem za słaby na jakąś lepszą.

Wygrałem w życiu kilka wyścigów, w większości mało ważnych albo po prostu nikt nie przyjechał. Szczegóły w zakładce „Sukcesy” (wiem, że dla wielu to żadne sukcesy, ale jakoś musiała się nazywać).

Żeby było na równo ze zdjęciem to muszę jeszcze dopisać ostatni akapit. Pochodzę z Lublina, który jest fajnym miastem, a mieszkam w Kielcach gdzie są piękne, może najlepsze, tereny do jazdy rowerem.