Sukcesy

Ukończenie Maratonu Rowerowego Dookoła Polski (3130 km w 10 dni) oraz Maratonu 750 km w 24 h i 700 km w 24 h to moje pierwsze i zapewne na pierwszy rzut oka robiące największe wrażenie sukcesy. Nigdy ich nie zapomnę, bo to one pozwoliły mi uwierzyć w siebie, ale z czasem zacząłem coraz bardziej cenić sukcesy odnoszone w krótszych wyścigach. W 2013 zająłem 1. miejsce w Pucharze Lubelszczyzny w Maratonie MTB (kat. Elita), 1. miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w MTB XC (kat. Elita), oraz 3. miejsce w wyścigu etapowym Gwiazda Mazurska (kat. M2). W 2014. wywalczyłem 2. miejsce open w Mazovii 24h. W 2014 i 2015 zwyciężyłem w generalce Grand Prix Puław, wygrywając przy tym kilka wyścigów. W 2015 i 2016 zająłem drugie miejsce w generalce (kat. Elita) w Świętokrzyskiej Lidze Rowerowej MTB na najdłuższym dystansie. Zwyciężyłem także w utramaratonie „Piękny Wschód” na dystansie 500km. W sezonie 2016/2017 zająłem trzecie miejsce w generalce Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym. (kat. Masters I). Poniżej lista moich pozostałych osiągnięć.

Trofea 2015.01.01 - Sajt

2017:
12.11 – Koziegłowy – SPP – 1. Amator, 3. Open
11.11 – Szczekociny – PP – 1. Amator, 5. Open

27.08 – Bodzentyn – Family Cup – 1. Open
20.08 – Bodzentyn ŚLR – 6. Elita, 18. Open
13.08
– Biłgoraj – Cross Duathlon – 2. M3, 3. Open
06.08
– Orawka – Puchar Szlaku Solnego XC – 5. Masters I
30.07
– Zagnańsk-Kaniów – ŚLR – 2. Elita, 10. Open
16.07
– Morawica – ŚLR – 3. Elita, 17. Open
09.07
– Wąchock – Poland Bike – DNF (defekt)
26.06
– Kielce – ŚLR – 3. Elita, 6. Open
18.06
– Nowiny – Poland Bike – 3. M3, 10. Open
17.06
– Białka Triathlon – sztafeta – 1. Open
11.06
– Lublin – Poland Bike – 9. M3, 16. Open
04.06
– Piekoszów – ŚLR – 4. Elita, 13. Open
28.05
– Urzędów XC – 3. Open
21.05
– Miedziana Góra – ŚLR – 7. Elita, 28. Open (defekt)
29.04
– Piękny Wschód 500km – 3. Open
23.04
– Daleszyce – ŚLR – 4. Elita, 22. Open (defekt)
02.04
– Chęciny – ŚLR – 6. Elita, 23. Open
26.03
– Otwock – Poland Bike – 28. M3, 60. Open
15.01
– Janów Lubelski – Biały Kruk MTB – 1. Open


2016:
Grand Prix Puław – 2 x 1. miejsce Elita, 1 x 1. miejsce Open
Świętokrzyska Liga Rowerowa – klas. generalna – 2. Elita (3 x 2. miejsce, 1 x 3. miejsce)
XC Lublin – 2. miejsce Masters I
Metrobikes.pl Duathlon – 2 x 2. Elita, 1 x 3. Open
Puchar Polski CX 2016/2017 – 3. klas. generalna Masters I

08.10 – GP Puław – 1. Open, 1. Elita
02.10 – Chęciny – ŚLR – 7. Elita, 23. Open (defekt)
25.09 – XC Nowa Dęba – 3. Elita
18.09 – Masłów – ŚLR – 2. Elita, 4. Open
28.08 – XC Lublin – 2. Masters I
20-22.08 – BB Tour 1008km – 26. Solo, 81. Open
07.08 – Morawica – ŚLR – 3. Elita, 9. Open
31.07 – Biłgoraj – Metrobikes.pl Duathlon – 2. Elita, 3. Open
17.07 – Pińczów – ŚLR – 2. Elita, 5. Open
09.07 – GP Puław – 3. Elita, 5. Open
01-02.07 – Lubomino – P1000J 610km – 4. Solo, 4. Open
26.06 – Kielce – ŚLR – 2. Elita, 12. Open
18.06 – GP Puław – 2. Elita, 4. Open
05.06 – Białka Triathlon – sztafeta – 1.-2. Open
29.05 – Urzędów – XC – 2. Open, 2. M3
21-22.05 – Maraton Turyst. RL – 300km
21.05 – GP Puław – DNF
30.04 – Parczew – Piękny Wschód 512km – 7. Open
24.04 – Kraśnik – Metrobikes.pl Duathlon – 2. Elita, 4. Open
23.04 – GP Puław – 1. Elita, 2. Open
17.04 – Daleszyce – ŚLR – 9. Elita, 23. Open

Sezon przełajowy 2016/2017:
Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – 3. klas. generalna Masters I
07.01 –
Sławno (MP) – 20. Masters I
29.12 –
Białystok (PP) – 4. Masters I, 9. Open
17.12 –
Katowice (PP) – 15. Masters I, 27. Open
04.12
– Bytów (PP) – 4. Masters I, 10. Open
27.11 – Gościęcin (SPP) – 5. Masters I, 12. Open
20.11 – Żagań (PP) – 3. Masters I, 7. Open
13.11 – Koziegłowy (SPP) – 7. Masters I, 15. Open
12.11 – Szczekociny (PP) – 7. Masters I, 13. Open
05.11 – Nielubia (PP) – 2. Masters I, 3. Open
23.10 –
Mikołów (PP) – 6. Masters I, 9. Open
22.10
– Hucisko (A) – DNF

2015:
Piękny Wschód 504km – 1. Open, 16h, 2min (Ex eqo)
Grand Prix Puław MTB – klas. generalna – 1.  Elita (1  x 1. miejsce, 1 x 2 miejsce, 4 x 3. miejsce)
Świętokrzyska Liga Rowerowa – klas. generalna – 2. Elita (2×3. miejsce)
XCO Urzędów – 1. Elita, 1. Open
MTB „Jastrzębia Zdebrz” – 1. Elita, 2. Open
Annopol – Cross Duathlon – 2. Elita, 2. Open

04.10 – Chęciny – 4. Elita, 15. Open
03.10 – Puławy – Grand Prix MTB – 3. Elita, 3. Open
27.09 – Annopol – Cross Duathlon – 2. Elita, 2. Open
20.09 – Puławy – XCO – 1. Elita, 3. Open
13.09 – Gorajec – MTB „Jastrzębia Zdebrz” – 1. Elita, 2. Open
06.09 – Biłgoraj – XXIII Wyścig po Ziemi B – 18. Elita, 46. Open
30.08 – Łączna – ŚLR – 3. Elita, 11. Open
23.08 – Kraśnik – RM MTB – 2. Elita, 3. Open
22.08 – Puławy – XCO – 3. Elita, 5. Open
16.08 – Chełm – MK – 7. Elita, 22. Open
09.08 – Zagnańsk – ŚLR – 3. Elita, 18. Open
02.08 – Biłgoraj – Cross Duathlon – 4. Elita, 8. Open
19.07 – XC Pińczów – ŚLR – 4. Elita, 6. Open
12.07 – Puławy – XCO – 3. Elita, 6. Open
4-5.07 – Lubomino – P1000J 610km – ? – 26h, 24min
28.06 – Kielce – ŚLR – 7. Elita, 26. Open
21.06 – Puławy – XCO – 3. Elita, 3. Open
20.06 – Zwoleń – RM MTB – 2. Elita, 3. Open
04.06 – Lublin – RM MTB – 2. Elita, 2. Open
31.05 – Urzędów – XCO – 1. Elita, 1. Open
24.05 – Białka – TRI – 1/4 IM – sztafeta – 1. Open
17.05 – Sandomierz – ŚLR – DNF
10.05 – Puławy – XCO – 3. Elita, ?
02.05 – Parczew – Piękny Wschód 504km – 1. Open, 16h, 2min (Ex eqo)
19.04 – Daleszyce – ŚLR – 10. Elita, 30. Open

Sezon przełajowy 2015/2016:
10.01
– Lublin – Mistrzostwa Polski – 23. Masters I
13.12 – Białystok – Puchar Polski – DNF
06.12 – Sławno – Puchar Polski – 10. Masters I
05.12 – Sławno – (kat A.) – 8. Masters I
11.11 – Puławy – Godzina w Piekle (PP) – 3. kat Amator bez licencji

2014:
Grand Prix Puław MTB – klas. generalna – 1.  Elita (2  x 1. miejsce, 3 x 3. miejsce)
Lublin – Godzina w Piekle – 1. kat. bez licencji
Mazovia 24h – 2. M2, 2. Open
Lublin – Maraton MTB – 2. Open, 2. Elita
Lublin – Puchar AZS – 3. Elita
Świętokrzyska Liga Rowerowa – klas. generalna – 7. Elita
11.11 – Lublin – Godzina w Piekle – 5. kat. bez licencji
19.10 – Lublin – Godzina w Piekle – 1. kat. bez licencji
11.10 – Lublin – Maraton MTB – 2. Open, 2. Elita
04.10 – Puławy – Grand Prix MTB – 3. Elita, 4. Open
27.09 – Kielce – ŚLR – 7. Elita, 17. Open.
14.09 – Lublin – Puchar AZS – 3. Elita, 6. Open
13.09 – Puławy – Grand Prix MTB – 1. Elita, 4. Open
07.09 – Biłgoraj – …
23-26.08 – BB Tour – 32. Solo, 91. Open
17.08 – Łagów – ŚLR – 7. Elita, 22. Open (defekt)
09.08 – Puławy – Grand Prix MTB – 1. Elita, 5. Open
26-27.07 – Mazovia 24h – 2. M2, 2. Open
20.07 – Zagnańsk – ŚLR – 5. Elita, 14. Open
12.07 – Puławy – Grand Prix MTB – 3. Elita, 5. Open
06.07 – Chełm – Maraton Kresowy – 17. Elita, 33. Open
20.06 – Parczew – Lubelska Vuelta – ITT- 12. Elita. 64. Open, I. Etap 11. Elita, 54. Open
15.06 – Hrubieszów – ITT – 7. Elita, 16. Open
14.06 – Puławy – Grand Prix MTB – 3. Elita, 7. open
01.06 – Nowiny – ŚLR – 5. Elita, 16. Open
31.05 – Puławy – Grand Prix MTB – 4. Elita, 9. Open
11.05 – Urzędów – XC – 4. Elita, 6. Open
04.05 – Sandomierz – ŚLR – 8. Elita, 29. Open
01.05 – Hrubieszów – ITT – 6. Elita, 28. Open
26.04 – Puławy – Grand Prix MTB – 4. Elita, 8. Open
13.04 – Daleszyce – ŚLR – 12. Elita, 36. Open

2013:
Puchar Lubelszczyzny w Maratonie MTB – klas. generalna – 1. Elita
Mistrzostwa Woj. Lubelskiego MTB XCO – 1. Elita
Grand Prix Puław MTB – klas. generalna – 4.  Elita (2 x 3. miejsce)
Świętokrzyska Liga Rowerowa – klas. generalna – 12. Elita
12.10 – Puławy – Grand Prix MTB – 4. Elita, 8. Open
05.10 – Kielce – ŚLR – 16. Elita, 38. Open
28.09 – Mielnik – Maratony Kresowe – 2. Elita, 5. Open
14.09 – Puławy – Grand Prix MTB – 6. Elita, 12. Open
25.08 – Kraśnik – XC – Mistrzostwa Woj. – 1. Elita, 3. Open
18.08 – Kraśniczyn – Maratony Kresowe – 14. Elita, 24. Open
10.08 – Puławy – Grand Prix MTB – 3. Elita, 7. Open
03.08 – Komańcza – Cyklokarpaty – 18. M2, 33. Open
28.07 – Urszulin – Maratony Kresowe – 8. Elita, 17. Open
21.07 – Zagnańsk – ŚLR – 12. Elita, 23. Open
07.07 – Chełm – Maratony Kresowe – 12. Elita, 27. Open
06.07 – Pruchnik – Cyklokarpaty – 19. M2, 27. Open
23.06 – Suchedniów – ŚLR – 15. Elita, 23. Open
16.06 – Wilkołaz – Memoriał Kloca (Szosa) – 9. Elita
15.06 – Puławy – Grand Prix MTB – 3. Elita, 5. Open
09.06 – Lublin – Family Cup – 4. Elita
08.06 – Strzyżów – Cyklokarpaty – 6. M2, 14. Open
30.05-2.06 – Gwiazda Mazurska – 3. M2, 15. Open (I etap: 3. M2, 24. Open, II: 4. M2, 22. Open, III: 3. M2, 13 Open, IV: 5. M2, 17. Open)
26.05 – Nowiny – ŚLR – 9. Elita, 16. Open
18.05 – Puławy – Grand Prix MTB – 4. Elita, 6. Open
12.05 – Wojnicz – Cyklokarpaty – 12. M2, 17. Open
05.05 – Sandomierz – ŚLR – 18. Elita, 29. Open
27.04 – Przemyśl – Cyklokarpaty – 13. M2, 20. Open
21.04 – Daleszyce – ŚLR – 15. Elita, 24. Open

2012:
Puławy Grand Prix MTB – 5. miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii Elita (1 x 3. miejsce)
Świętokrzyska Liga Rowerowa – 13. miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii Elita
2012.10.13 – Puławy – Grand Prix MTB – 3. miejsce w kategorii Elita
2012.10.06 – Drzewce – 2. miejsce Open
2012.09.30 – Nowa Dęba – XC – 5. miejsce w kategorii Elita
2012.08.26 – Urszulin – AZS MTB Cup – 6. miejsce w kategorii Elita
2012.07.14 – Puławy – Grand Prix MTB – 4. miejsce w kategorii Elita
2012.07.01 – Urzędów – XC – Puchar Starosty Kraśnickiego – 3. miejsce w kategorii Elita
2012.03.05 – Lublin – Wirtualne Mistrzostwa ITT – 1. miejsce wśród amatorów kategorii Elita
Starty 2012:
05.03 – Lublin – Wirtualna ITT
22.04 – Daleszyce – ŚLR
28.04 – Włodawa – Puchar IPA
06.05 – Sandomierz – ŚLR
03.06 – Lublin – Family Cup – XC
16-17.06 – Sielpia – ŚLR
23.06 – Lublin – City Race – XCE
24.06 – Chełm – MK
30.06 – Lublin – Super Session – XC
01.07 – Urzędów – XC
14.07 – Puławy – XC
22.07 – Zagnańsk – ŚLR
28.07 – Krasnobród – Puchar IPA
05.08 – Szczebrzeszyn – Maraton MTB
12.08 – Suchedniów – ŚLR
18.08 – Puławy – XC
26.08 – Urszulin – AZS MTB Cup – XC
02.09 – Lublin – AZS MTB Cup – XC
09.09 – Rzeszów – Skandia
15.09 – Puławy – XC – M. Woj.
23.09 – Kielce – ŚLR
30.09 – Nowa Dęba – XC
06.10 – Drzewce k. Nałęczowa – Kryt./XC
13.10 – Puławy – XC

2011:
2011.09.11 – Maraton Kresowy w Chełmie – 5 miejsce w kategorii Elita (15 open) na dystansie Maraton
2011.09.04 – E.Leclerc BGŻ Toro MTB Cup 2011 – 11 miejsce w kategorii Elita

2010:
2010.07.04 – Najlepszy wynik w Lubartowskim Święcie Roweru (289 km z limitem czasu 10 h)

2009:
2009.09.19-29 – Ukończenie Maratonu Rowerowego Dookoła Polski (3130 km z limitem czasowym 10 dni) – 9 dni, 11 godzin, 49 minut
2009.07.4-5 – Ukończenie Maratonu 750 km w 24 h

2008:
2008.07.12-13 – Ukończenie Maratonu 700 km w 24 h
2008.07.06 – Najlepszy wynik w Lubartowskim Święcie Roweru (272 km z limitem czasu 10 h)